Trove

Ücretsiz verimlilik uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 77.0 MB
  • Version 3.1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Notion AI, Inc.
Trove uygulaması, veri odaklı profesyonel ağ ve iletişim platformudur.

Trove uygulaması gerçek ağınızı, e-posta geçmişinize dayalı olacak şekilde bağlantıların zengin bir listesini ortaya koyar. Gerçek ağınızı keşfederek, içerisindeki en etkili kişileri tanıyabilirsiniz. Hiçbir e-posta sağlayıcısının sağlamayacağı derin bilgileri kullanıcılarına sunan Trove uygulaması iPad ve iPhone için tasarlanmış, ücretsiz bir uygulamadır.

Birbirini tanıyan insanlar aracılığıyla erişiminizi genişletmek için kullanabileceğiniz Trove uygulaması, diğer takım üyelerinizle bağlantılarınızı gizli olarak paylaşmanızı da sağlar.

Tanıdığınız insanlar aracılığıyla istediğiniz kişilere tanıtım talep edebileceğiniz Trove uygulaması ile güçlü bir arama yapabilirsiniz. Etkili kişilerle ilgili bilgileri edinerek dilerseniz birlikte çalışabilirsiniz.

Temiz bir gelen kutusuna sahip olmak istiyorsanız, dilediğiniz postaları kolayca silebilir, dilediklerinizi de arşivleyebilirsiniz. İstediğiniz postaları spamlayabilir, istemediğiniz kişilerden iletiler gelmesini engelleyebilirsiniz. Trove kenar çubuğu özelliği sayesinde ekip üyelerinizle dilediğiniz zaman sohbet başlatabilirsiniz. Herhangi bir e-postada hakkında bahsetmenizi, zamanında bir iletiyi ileri veya geri iletmenizi ve karşılıklı konuşmanızı sağlar. Akıllı bildirimler ile önemli konular hakkında da uyarılar alabilirsiniz. Önemli e-postalarınızı odaklı gelen kutusu özelliği ila parlatabileceğiniz Trove uygulamasıyla ağınızın nasıl büyüdüğünü de görüntüleyebilirsiniz.  Birleştirilmiş gelen kutusu, arşiv gibi daha pek çok özelliği ile kullanıcılarına sunulan Trove uygulamasını hemen cihazınıza yükleyin, kişiselleştirilmiş yönlendirmeler yaparak klasörlere kolayca göz atın!

Daha Fazla Göster
Trove indir